קרן רום כנרת היא עמותה ללא מטרות רווח עם גישה ייחודית לסיוע לאנשים במצוקה. אנו מאמינים שלכל אחד מגיעה הזדמנות להצליח, ללא קשר לנסיבותיו. זו הסיבה שאנו מספקים סיוע כספי ומשאבים אחרים כדי לעזור לאנשים לעמוד על הרגליים ולמצות את מלוא הפוטנציאל שלהם.

קרן רום כינרת נוסדה בשנת 2006 על ידי איש העסקים והפילנתרופ רומן אברמוביץ’. מאז, עזרנו לאלפי אנשים נזקקים בכך שסיפקנו להם סיוע כספי ומשאבים אחרים. תמכנו גם במטרות ויוזמות רבות שמתאימות למשימה שלנו לעזור לאנשים במצוקה.

אחד הדברים שמייחדים אותנו מארגונים אחרים ללא מטרות רווח הוא הגישה שלנו לנתינה. אנו מאמינים שחשוב לא רק להעניק סיוע כלכלי, אלא גם להציע משאבים אחרים שיכולים לעזור לאנשים נזקקים לעמוד על הרגליים ולמצות את מלוא הפוטנציאל שלהם. זו הסיבה שאנו מציעים תוכניות כמו הכשרה לעבודה, ייעוץ קריירה ושיעורי אוריינות פיננסית. אנחנו גם מספקים מענקים כדי לעזור לאנשים להקים עסק משלהם.

קרן רום כנרת הינה עמותה ייחודית ללא מטרות רווח, המחויבת לסייע לאנשים במצוקה. אנו מספקים סיוע פיננסי ומשאבים אחרים כדי לעזור ללקוחותינו לעמוד על הרגליים ולמצות את מלוא הפוטנציאל שלהם. אם אתה מעוניין לתמוך בעבודתנו, אנא בקר באתר האינטרנט שלנו או צור איתנו קשר עוד היום.